Täydet kahdeksan tuntia unta ja yllättävän toimelias päivä. Matolla on tarkoitus juosta 10 kilometriä, mutta jaksankin vain kuusi. Overwatch kiinnostaa ohikiitävän hetken, mutta ei ole oikein ollut pelifiilistä pitkään aikaan.
Vaikka tekeminen karkaa koko ajan johonkin koodaamiseen, konffimiseen tai produktiivisuustyökalujen säätämiseen, näinä päivinä on hyvä muistaa levätä.
Keskustelu
Ei vielä kommentteja
Kukaan ei ole vielä sanonut mitään. Aloita keskustelu Mastodonissa tai siellä, missä kirjoitus on jaettu.
Osallistu keskusteluun
Keskustelu käydään somessa. Julkiset kommentit Blueskysta, Threadsista ja Mastodonista tuodaan tämän artikkelin kylkeen automaattisesti. Voit vastata kirjoitukseen suoraan omalta Mastodon-tililtäsi tai miltä tahansa fediversumin palvelimelta:
Haku löytää kirjoituksen, ja voit vastata siihen kuten mihin tahansa julkaisuun.
@[email protected]
Kun kirjoitus jaetaan Mastodonissa, Blueskyssa tai Threadsissa, jakoon tulleet vastaukset ja lainaukset kopioituvat tänne viestiketjuineen. Keskustelu näkyy täällä yleensä vartin sisällä.